Ciuch w Ruch

  • 14.03.2012, 13:03
  • Olga Sędek
Ciuch w Ruch
Wspomóż podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” Weź udział w akcji „CIUCH W RUCH”. Każdy, kto przekaże nieużywaną odzież i tekstylia, wesprze Podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Partnerem akcji jest Spółka „Koleje Mazowieckie – KM”.

Wspomóż podopiecznych Fundacji Anny DymnejMimo Wszystko

Weź udział w akcjiCIUCH W RUCH. Każdy, kto przekaże nieużywaną odzież i tekstylia, wesprze Podopiecznych Fundacji Anny DymnejMimo Wszystko. Partnerem akcji jest SpółkaKoleje MazowieckieKM.

Akcja „CIUCH W RUCH” ma na celu promocję zachowań przyjaznych środowisku i opiera się na organizowaniu zbiórek odzieży używanej oraz nowej w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach. Przedmioty takie jak ubrania, obuwie, torebki czy paski mogą zostać ponownie wykorzystane. Materiał, z którego są wykonane może zostać przetworzony i przynieść zysk, którego część zostanie przekazana na rzecz Podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. 

Bez angażowania środków finansowych, a jedynie przynosząc nieużywane rzeczy, każdy może pomóc innym.

- Po raz kolejny angażujemy się w działania związane z pomocą potrzebującym. AkcjaCiuch w ruchjest szczególna, gdyż daje możliwość recyklingu nieużywanych rzeczy, jednocześnie wpierając podopiecznych fundacjimówiDonataNowakowska,rzecznikprasowySpółki.

Koleje Mazowieckie od początku istnienia aktywnie włączają się w akcje i kampanie, które mają na celu pomoc potrzebującym. Spółka jest m.in. partnerem akcji „Samochód Marzeń” prowadzonej przez Fundację Dziecięca Fantazja czy kolejnej edycji kampanii „Więcej życzliwości dla Kobiet w ciąży”. 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Donata Nowakowska RzecznikPrasowy „KolejeMazowieckie –KM”sp.zo.o.

Email:[email protected]ie.com.pltel.:224737551,0661929 207

Olga Sędek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe