Wtorek, 23.04.2019

„Romeo i Julia” na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

  • 23.03.2016, 16:00
20160323-20160318-c-259-romeo_i_julia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Spektakl „Romeo i Julia” w anglojęzycznej wersji wystawili młodzi adepci aktorstwa z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Siedlcach.

 

Młodzi aktorzy z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Siedlcach na deskach siedleckiej Sceny Teatralnej zaprezentowany spektakl w języku angielskim pt. „Romeo i Julia”, na motywach dramatu jednego z najwybitniejszych angielskich poetów i pisarzy – Williama Szekspira. 

Rok 2016 to rok w którym przypada 400 rocznica jego śmierci pisarza. W wielu miastach na całym świecie odbywają się liczne festiwale szekspirowskie, premiery spektakli teatralnych i projekty. Nauczyciele i młodzież z pierwszego gimnazjum postanowili włączyć się w to niecodzienne wydarzenie, przy okazji promując naukę języka angielskiego.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe