Środa, 17.07.2019

Uniwersytet będzie współpracował z „Ekonomikiem”

  • 28.03.2016, 13:36 (aktualizacja 28.03.2016, 13:46)
20160328-uph_bedzie_wspollpracowal_z_ekonomikiem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny zawarł umowę o współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedleckie „Ekonomik” będzie współpracował z uniwersytetem. Dokument w tej sprawie podpisały rektor Tamara Zacharuk i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Jolanta Duk. Przy  zawarciu porozumienia obecni byli m.in.  Prorektor do spraw rozwoju uczelni Zbigniew Karczmarzyk, Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych  Wiesława Barszczewska, Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych Jarosław Kardas, Prezydent Siedlec Wojciech Kudelski i  Dyrektor siedleckiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie Milena Królikowska. Przybyła również licznie młodzież z ZSP nr 2 wraz z nauczycielami. Głównym celem umowy jest wspomaganie przez uniwersytet  realizowanych przez Szkołę działań mających  przygotować młodzież do podjęcia studiów na kierunkach humanistycznych i informatycznych.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe