Środa, 16.01.2019

Dzień otwarty w Medyku

  • 7.04.2016, 09:28
  • Ewa Ryłko
Dzień otwarty w Medyku
W dniach 15-16 kwietnia 2016 r. młodzież stojąca przed dylematem wyboru zawodu lub szkoły, w której chciałaby kontynuować naukę, lub dorośli chcący dokształcać się na kursach, będą mieli dobrą okazję, by skorzystać z oferty popularnego "Medyka". Placówka organizuje tzw. dzień otwarty. Zapraszamy!

Oferta, jaką ma Centrum Kształcenia Ustawicznego Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach na swoich kierunkach i specjalizacjach, dedykowana jest wszystkim Siedlczanom i mieszkańcom naszego regionu, niezależnie od wieku i wykształcenia. Osoby, chcące zapoznać się ze specyfiką i charakterem szkoły przy ul. Młynarskiej, będą mogły w przyszły czwartek i piątek 15-16 kwietnia poznać szkołę od wewnątrz i zaznajomić się z ofertą edukacyjną. W godzinach 10.00 –16.00 każdy zainteresowany uzyska informację o kierunkach i formach kształcenia, będzie mógł zobaczyć pracownie dydaktyczne, w których odbywają się zajęcia. Dla chętnych przewidziano możliwość bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli.

Więcej informacji: www.ckziu.siedlce.pl. Adres szkoły: Młynarska 17, 08-110 Siedlce. Telefon: 25 644 78 17

 

Zapraszamy!

Ewa Ryłko
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe