Majówka w Siedlcach

  • 04.05.2016, 16:00 (aktualizacja 04.05.2016, 16:05)
20160504-20160503-c-517-uroczystosci_trzecio_majowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W majówkę na mieszkańców Siedlec czekało wiele atrakcji.

Siedlczanie którzy na majowy weekend zostali w mieście nie musieli się nudzić. Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych przygotował bogaty program  wydarzeń z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Oprócz uroczystości oficjalnych odbyły  się także imprezy sportowe i rekreacyjne o charakterze rodzinnym. Tradycyjnie nie zabrakło też obchodów Święta Flagi Narodowej, które przypada 2 maja.  Z tej okazji wystartował Podlaski Rodzinny Rajdu Rowerowy na trasie: Siedlce – Stok Lacki – Grubale – Pruszyn – Wólka Leśna – Błogoszcz – Golice – Siedlce. Dystans liczył dystans 40 km. Mimo to Chętnych do startu ni brakowało.  

To nie jedyna atrakcja która czekała na mieszkańców w poniedziałek. Przed  południem na małych Siedlczan i ich rodziców na  Skwerze przy fontannie pod starym ratuszem przygotowana była akcja edukacyjna poświęcona ojczyźnie. Najmłodsi mogli dowiedzieć się więcej o symbolach narodowych, patriotyzmie, wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe