Niedziela, 21.07.2019

Komputer i Internet dla seniora

  • 17.06.2016, 13:00
20160617-20160607-c-413-komputer_dla_seniora.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po raz trzeci w siedleckim Ekonomiku odbył się kurs „Komputer i Internet dla seniora”

Już po raz trzeci uczniowie i nauczyciele siedleckiego Ekonomika zorganizowali bezpłatny kurs „Komputer i internet dla seniora”. Zajęcia trwały trzy dni i miały na celu nauczenie  starszych osób obsługi komputera.

Uczestnicy kursu mogli zdobyć podstawowe umiejętności związane z obsługą komputera. Podczas zajęć instruktorzy, którymi byli uczniowie i nauczyciele Ekonomika uczyli między innymi korzystania z poczty elektronicznej, pisania tekstów czy  wyszukiwania informacji w internecie. 

Każda z edycji kursu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród seniorów, dla których umiejętność obsługi komputera czy internetu  jest bardzo przydatna.

Jesienią planowana jest kolejna edycja kursu. Chętni mogą zapisywać się osobiście lub siedzibie szkoły przy ulicy Oskara Langego. 

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe