Nie bij mnie - kochaj mnie!

  • 23.06.2016, 14:30
  • Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
Nie bij mnie - kochaj mnie!
23 czerwca przedszkolaki z Przedszkola BIEDRONECZKA odwiedziły Państwową Szkołę Wyższą i przyłączyły się do ogólnopolskiej Akcji MIŚ, której pomysłodawcą jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec dzieci. Dzieci zdobyły misie, symbolicznie je zabandażowały i przyczepiły karteczkę - z hasłem "Nie bij mnie - kochaj mnie!”

Popieramy akcję "Nie bij mnie - kochaj mnie!”

Radość i zaangażowanie przedszkolaków w akcję MIŚ zostało docenione przez władze i pracowników Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Pani dr inż. Agnieszka Smarzewska - prorektor właściwy do spraw studenckich Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przyjęła małych gości do swojego gabinetu, gdzie nastąpiło oficjalne wręczanie Misia z hasłem - "Nie bij mnie - kochaj mnie!”.

Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe