Nauka języków obcych to podstawa!

  • 07.10.2016, 12:15
20161007-20160923-c-056-nauka_jezykow_obcych_to_podstawa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Nauka języków obcych to inwestycja w przyszłość” – podkreślali organizatorzy warsztatów z okazji XV Europejskiego Dnia Języków, które odbyły się w siedleckiej uczelni.

Blisko 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Siedlec i okolic wzięło udział w warsztatach z okazji Europejskiego Dnia Języków. Zajęcia odbywały się w jednej z auli Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. 
Uczestnicy warsztatów mogli skorzystać z nowoczesnych technologii wykorzystywanych podczas interaktywnych lekcji języków obcych, poznać tajniki języka migowego, a także wziąć udział w wykładzie dotyczącym Indii i języka hinduskiego. Nie zabrakło ćwiczeń pamięciowych angażujących nowatorskie sposoby zapamiętywania. Na miłośników zagranicznego kina czekały zajęcia dotyczące poprawności i trafności tłumaczeń tytułów filmowych. 
Warsztaty miały na celu promocję i zachęcenie młodych ludzi do nauki języków, a także uświadomienie im, jak ogromne znaczenie ma ich znajomość w dzisiejszych czasach.
Organizatorami zajęć w ramach Europejskiego Dnia Języków byli: Studium Języków Obcych i Dział Promocji Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. 
 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe