Sprawdzali swoje językowe umiejętności

  • 23.11.2016, 11:41
20161123-20161120-c-203-sprawdzili_swoje_jezykowe_umiejetnosci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 200 osób w różnym wieku napisało w Siedlcach Wielki Test Języka Angielskiego. Ogólnopolski, coroczny sprawdzian skierowany był do wszystkich, którzy chcieli sprawdzić swój poziom wiedzy z języka angielskiego.

Znajomość języka angielskiego to dzisiaj podstawa. Przydaje się wszędzie: w pracy, w szkole czy w życiu codziennym. Okazją do sprawdzenia językowych umiejętności był Wielki Test Języka Angielskiego. W Siedlcach zmierzyło się z nim ponad 200 osób w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi pisali test przygotowany przez organizację Teddy Eddie, dorośli mierzyli się z testem wielokrotnego wyboru TOEIC. 

Do przygotowania sprawdzianu używane są profesjonalne i miarodajne testy sprawdzające wiedzę na europejskiej skali zaproponowanej przez Radę Europy. Każdy z uczestników uzyska specjalne potwierdzenie swoich umiejętności. 

Do niedzielnego testu przystąpili równocześnie mieszkańcy sześćdziesięciu miast w całej Polsce. W Siedlcach w organizację egzaminu włączył się także Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny. Wyniki testu poznamy na początku grudnia. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe