25-lecie Wydziału Humanistycznego

  • 09.12.2016, 10:56 (aktualizacja 09.12.2016, 11:01)
20161209-20161207-c-304-25_lecie_wydzialu_humanistycznego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
25. urodziny świętuje Wydział Humanistyczny siedleckiej uczelni. Z tej okazji w siedzibie wydziału odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem władz Uniwersytetu, pracowników, studentów oraz osób zaprzyjaźnionych z placówką.

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach ma 25 lat. Z tej okazji, w środę odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału. Jubileuszowe spotkanie było okazją do wspomnień, podsumować i podziękowań. 
W ciągu ćwierćwiecza działalności wydział zmieniał się i rozwijał, stając się obecnie jednym z najbardziej nowoczesnych w regionie. 

Obecnie wydział oferuje swoim studentom kształcenie na 7 kierunkach na studiach pierwszego stopnia oraz na 5 - drugiego stopnia. 
Studenci kształcący się na siedleckiej „humanistyce” najbardziej cenią sobie dostosowane do ich potrzeb plany zajęć, niepowtarzalną uczelnianą atmosferę, wykwalifikowaną kadrę i możliwość działalności w kołach naukowych. Podkreślają, że studia tutaj, to ważne życiowe doświadczenie i inwestycja w przyszłość.

Jubileusz 25-lecia był okazją do podziękowań oraz wręczenia statuetek i odznaczeń. Wyróżnienia otrzymał m.in. obecny dziekan Wydziału Humanistycznego – prof. Stanisław Jaczyński oraz pracownicy poszczególnych instytutów. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe