Onkologia i kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na tapecie

  • 20.01.2017, 13:00
20170120-20170116-c-241-onkologia_i_kontrakt_z_nfz_na_tapecie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Budowa Centrum Onkologicznego i kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia – to główne tematy z jakimi boryka się obecnie Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach.

Dwie oferty i obie zbyt wysokie. Zarząd Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach nie wyłonił wykonawcy budowy Centrum Onkologicznego. Oferty jakie wpłynęły na ogłoszony przetarg okazały się, zdaniem zarządu placówki przeszacowane, ale jak wyjaśnia prezes lecznicy, trwają rozmowy z oferentami. 

Procedowanie nie powinno wpłynąć na termin oddania do użytku ośrodka. Przypomnijmy, że uruchomienie Centrum Onkologicznego zaplanowano na koniec 2018 roku. Jego budowa ma pochłonąć  ponad 100 mln złotych. Inwestycja była jednym z głównych tematów  konferencji prasowej siedleckiego koła Platformy Obywatelskiej. Na spotkaniu poruszono też temat kontraktu szpitala z NFZ-tem na 2017 rok, który zdaniem prezesa jest niewystarczający. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe