Wtorek, 17.09.2019

Jak będzie wyglądał ranking bukmacherów 2019?

  • 17.01.2019, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Jak będzie wyglądał ranking bukmacherów 2019?
Zakłady bukmacherskie w Polsce oraz sytuacja związana z legalną bukmacherką, zmienia się z roku na rok. Wielu typerów zastanawia się jakie zmiany czekają rynek bukmacherski w roku 2019. Który bukmacher będzie najlepszy w tym roku? Jak będzie wyglądała oferta nowych buków? Branża bukmacherska wydaje się rozwijać bardzo dynamicznie, więc z uwagą należy się przyglądać wydarzeniom w 2019 roku.

Żeby udzielić odpowiedzi na to pytanie, należy przede wszystkim spojrzeć wstecz i przeanalizować, co działo się w świecie zakładów wzajemnych od wejścia Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku. Właśnie wtedy ustalono kto może się ubiegać o status legalnego bukmachera oraz na jakich zasadach można zawierać zakłady sportowe. Właśnie wtedy coraz więcej osób zaczęło się interesować tym, jak wygląda ranking bukmacherów. Na tamten moment, legalne podmioty oferujące możliwość obstawiania zakładów, można było policzyć na palcach jednej ręki. Dlatego też różne portale wręcz prześcigały się w tym, kto stworzy najlepszy ranking legalnych bukmacherów.

W kolejnym roku jednak licencję otrzymało kilku nowych bukmacherów, którzy weszli na rynek z ciekawymi pomysłami i przystępną ofertą. I tak oto obecnie mamy aż 14 podmiotów, które zajmują się prowadzeniem zakładów wzajemnych. Oto aktualna lista (nie jest to jednak ranking bukmacheróww, a kolejność jest losowa): Milenium, Fortuna, Totolotek, STS, PZBuk, LV BET, forBET, SuperBet, BetClic, E-toto, Typiko, TRAF Zakłady Wzajemne, Totalbet oraz Ewinner. Tak więc gracze w roku 2018 otrzymali dosyć szeroki wybór jeśli chodzi o bukmacherów.

Nowi bukmacherzy w 2019 roku.

Wraz wycofaniem się bukmacherów, którzy nie chcieli zastosować się do nowego prawa, które weszło w życie wraz z nowelizacją Ustawy Hazardowej, pole do popisu otrzymały nieco mniejsze firmy, które wyraziły chęć płacenia wysokiego, bo aż 12% podatku od obrotu. Obecnie jest kilka podmiotów, które otrzymały licencję, ale dopiero co startują, więc nie znamy jeszcze dokładnej oferty. Przez to ranking zakładów bukmacherskich, tuż po wystartowaniu tych firm z pewnością ulegnie zmianie.

Ranking bukmacherów w nowym roku – czy szykują się zmiany?

Według ekspertów szykują się zmiany jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie ranking, ponieważ jest to nieuniknione. Nowe firmy dopiero co szykują swoją ofertę, a starsze stale się rozwijają i decydują się na zastosowanie nowych rozwiązań. W prognozie na 2019 rok przewiduje się, że legalni bukmacherzy ranking może się zmienić pod względem zastosowania aplikacji mobilnych, ponieważ to właśnie w tym kierunku rozwija się oferta. Już teraz przeglądając bukmacherzy ranking, natychmiast wytyka się firmom, że nie posiadają jeszcze aplikacji na telefon, co dla wielu użytkowników może być ogromnym minusem. Dlatego też sądzi się, że w tym roku bukmacherzy będą starali się rozwijać nowe technologie i udoskonalać swoje aplikacje mobilne.

Zobacz najnowszy Ranking bukmacherów w Polsce 2019 https://kodybukmacherskie.pl/

Jak wiadomo, co portal o bukmacherce, to też inny ranking bukmacherów w Polsce. Na każdej z tych stron, redaktorzy starają się przyciągnąć uwagę czytelnika takimi nagłówkami jak: „Legalny bukmacher ranking” czy też „Bukmacherzy online ranking”. Jednak należy brać pod uwagę, że większość portali tego typu, prowadzi współpracę z jakimś bukmacherem, należy podchodzić do zawartych tam informacji ze zdrową dawką sceptycyzjmu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, które zakłady bukmacherskie online ranking są dobrym wyborem, jeśli chodzi o obstawianie kuponów, najlepiej samemu się zorientować w ofercie, wchodząc na stronę legalnego bukmachera i zapoznając się z tym, co ma on do zaoferowania swoim graczom.

W naszej ocenie warto czytać recenzje bukmacherów, zapoznawać się z opiniami innych, niemniej na końcu zawsze należy zapoznać się z regulaminem bukmachera, dokładnie sprawdzić ofertę, aby w pełni świadomie podejmować decyzję.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: