Reklama
Gmina Kotuń
Wielobój Atletyczny w Bojmiu
Bojmie w gminie Kotuń zamieniły się w powiatową stolicę sportu. Podczas Wieloboju Atletycznego chłopcy i dziewczęta z całego regionu mierzyli się z podnoszeniem ciężarów, biegami, skokiem w dal i rzutem piłką lekarską. Wydarzenie stało się okazją do sportowej rywalizacji, promocji zdrowia fizycznego wśród najmłodszych i świetnej zabawy.
- Dzisiaj, 09:39
Uczestników nie odstraszyły nawet panujące tego dnia wysokie temperatury, a jeszcze gorętsze były sportowe emocje, atmosfera rywalizacji i gromkie brawa dla zwycięzców. Wszystkim młodym sportowcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Telewizja Wschód była patronem medialnym tego wydarzenia.
Reklama
Komentarze