poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:12
Reklama
Gmina Kotuń

Wielobój Atletyczny w Bojmiu

Bojmie w gminie Kotuń zamieniły się w powiatową stolicę sportu. Podczas Wieloboju Atletycznego chłopcy i dziewczęta z całego regionu mierzyli się z podnoszeniem ciężarów, biegami, skokiem w dal i rzutem piłką lekarską. Wydarzenie stało się okazją do sportowej rywalizacji, promocji zdrowia fizycznego wśród najmłodszych i świetnej zabawy.
Kliknij aby odtworzyć
Uczestników nie odstraszyły nawet panujące tego dnia wysokie temperatury, a jeszcze gorętsze były sportowe emocje, atmosfera rywalizacji i gromkie brawa dla zwycięzców. Wszystkim młodym sportowcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Telewizja Wschód była patronem medialnym tego wydarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama