Gmina Kotuń
Wielobój Atletyczny w Bojmiu
Bojmie w gminie Kotuń zamieniły się w powiatową stolicę sportu. Podczas Wieloboju Atletycznego chłopcy i dziewczęta z całego regionu mierzyli się z podnoszeniem ciężarów, biegami, skokiem w dal i rzutem piłką lekarską. Wydarzenie stało się okazją do sportowej rywalizacji, promocji zdrowia fizycznego wśród najmłodszych i świetnej zabawy.
Dzisiaj, 09:39